MÖBLER / Bord / Skrivbord 8573466
nr 857 3466
Skrivbord
engelsk stil, längd: 136 cm, djup: 67 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 4 november 2013
kl 20:15:01
600 kr
300 kr
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr